9 Wrz
2007
9 Wrz
'07
01:08
Mysqld startuje z opcją --skip-grant-tables (znalazłem taką radę pod http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/access-denied.html). Tyle, że nie wiem co robić dalej, by wskrzesić bazę... Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam, widynek _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms