Witam W liście z dnia 14 marca 2007 (19:31:29) można przeczytać:
Jak wygląda przydzielanie dynamiczne adresów IP w LMSie?
Z tego co widzę, to oprócz zdefiniowania zakresu DHCP sieci nie można zrobić nic więcej.
Chciałem zrobić następującą rzecz: PPPoE, użytkownicy w LMSie, IP zewnętrzne przydzielane automatycznie po autoryzacji. Oczywiście dane użytkowników i ich komputerów w LMSie. Problem jest taki, że nie da się podać komputera bez adresu IP.
Musisz pomyśleć o tym, aby informacji o komputerach nie przechowywać w ogóle w bazie. Baza klientów ma PIN i identyfikator. Więcej nic nie zwojujesz. -- Łukasz Jarosław Mozer lukasz@lms.org.pl http://www.baseciq.org 'To czego szukasz, znajdziesz w ostatnim spośród możliwych miejsc.' _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms