19 Lut
2008
19 Lut
'08
19:55
[Tuesday, 19 February 2008], ada napisał(a):
system("sudo /usr/sbin/iptables -t nat -D MESSAGES -p tcp -s ".$_SERVER['REMOTE_ADDR']." -j DNAT --to 192.168.0.1:1180");
Daj mi jeszcze jaki wpis masz w /etc/rc.d/rc.messages (czy w jakim pliku to zapisujesz) -- Yaro IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych. !DSPAM:47bb263f209031844240209!