4 Gru
2011
4 Gru
'11
18:09
Mam jedną uwagę odnośnie rabatów - proponuję, aby przy rabacie kwotowym pozwolić wpisywać kwoty ujemne (mam parę takich przypadków, gdzie klient płaci teoretycznie więcej niż jest w cenniku) - wtedy prosto można to zrobić wprost z interfejsu a nie grzebiąc ręcznie w bazie ;) -- Yaro IRL: Jaroslaw Dziubek | "Przekład literacki jest jak kobieta. http://yaro.perfect.net.pl/ | Im piękniejszy tym mniej wierny." KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | -J.Anouilh IRC: Yaro, ICQ: 1340145, GG: 1110 |