26 Kwi
2004
26 Kwi
'04
10:14
Paweł Rohde wrote:
4. Dodałbym kilka moich modyfikacji, to musiałoby być zgodne z licencją GPL
To mielibyście coś przeciwko temu? prawne "przeciwko" a osobiste "przeciwko" to dwa różne "przeciwko", myślę, że autorzy by to zaakceptowali gdybyś odpalał im godziwą część zysków, co z drugiej strony pewnie wzbudziło by oburzenie osób trzecich, których kod jest w LMS-ie, bo takich chyba nie brakuje.
-- Pozdrowienia Adrian Smarzewski