26 Sie
2005
26 Sie
'05
14:03
[Friday, 26 August 2005], Grzegorz D. napisał(a):
Witaj Jaroslaw,
jak czesto masz to w cronie dodane ? odpalam to 1. zaraz po naliczeniu platnosci i pozniej 10-go o 1:00 (11 odcinam tych z zaleglosciami).
-- Yaro IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych.