25 Wrz
2004
25 Wrz
'04
19:11
Witam! Jestem tu nowy i mam parę pytań do podstaw ! W bazie jest generowany PIN kod. Tylko nie mogę dojść po co ? Nigdzie nie był wykorzystywany... -- pozdrowienia Jarosław Krzymin