23 Maj
2006
23 Maj
'06
09:33
Witaj lms! Mam pytanie - czy ktoś próbował połączenia lms-squid ze squidguard?? W zasadzie pytanie jest - jak zareaguje squid w momencie kiedy pojawi się druga dyrektywa redirect. -- Pozdrowienia, KrzychK2