Witaj Administrator, W Twoim liście datowanym 6 stycznia 2004 (19:06:56) można przeczytać: Aw> Ja rowniez uwazam, ze dobrze by bylo zrobic w taryfach opcje netto, Aw> vat, a brutto by wyswietlalo automatycznie (na poziomie php). Aw> Podejrzewam ze nie jest to duzo roboty, a chyba jednak ulatwilo by to Aw> troche zycie... (szczegolnie do faktur, ktore (nie wiem jak w Aw> najnowszej wersji) dodawaly z automatu 7% podatku do wartosci taryfy) Zwracam honor :) Wlasnie sciagnelem cvsa, bo meczylo mnie to i faktury z automatu odejmuja te 7% :) Przeciez kazdy moze sobie wyliczyc ile to bedzie z vatem... np chce zarabiac 50zl to dodaje do tego 7% i wpisuje w taryfe... -- Pozdrowienia, Administrator mailto:broneq@warsztat.net.pl