10 Cze
2004
10 Cze
'04
15:45
-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE----- Hash: SHA1 hunter wrote: | zakupu/sprzedazy (wfmag, sambi, trawers, gplowy xdefactor-ng) i prawde | mowiac dla ISPa takiego w miare dobrego i taniego systemu nie ma. no nie ma dobrego i przez www (defactor-php jest już od dawna nie dotknięty). nawet jest firma w której mógłbym to wdrożyć jak będzie już miało ręce i nogi. pomóc też mogę, tylko kupcie mi czas :/ - -- Pozdrowienia Adrian Smarzewski -----BEGIN PGP SIGNATURE----- Version: GnuPG v1.2.4 (GNU/Linux) Comment: Using GnuPG with Mozilla - http://enigmail.mozdev.org iD8DBQFAyGXugnuWEmthbpURAvFiAKCo0Vnx5FdDNO7Kllu9jC/LpSwo+QCggsZx dWRyYRZeklfFk0iWvO8yVBs= =EGOk -----END PGP SIGNATURE-----