Witam! Ostatnio obejżałem kilka systemów do fakturowania z opcjami ewidencji zakupu/sprzedazy (wfmag, sambi, trawers, gplowy xdefactor-ng) i prawde mowiac dla ISPa takiego w miare dobrego i taniego systemu nie ma. Gdyby dodać do lmsa opcje magazynu, przyjecia na stan takiego magazynu powiazac z finansami (w koncu to rozchod), a sprzedaz z przychodami, dodac w fakturach nie tylko same usługi a również to co leży na magazynie to byłby już miły i GPLowy system pozwalający trzymać wszystkie faktury w lmsie, no nie? Pytanie co w takim magazynie powinno byc: Struktura: Magazyn: Grupy (np switche) , Typy (np 3C - 8portow), ilość (stan). _KAZDY_ przedmiot: ID, grupa, typ, oznaczenia producenta (jakiś nr seryjny, mac jeśli sieciówka etc), data zakupu, cena zakupu, stan (w magazynie, sprzedany, w serwisie etc... ) data sprzedazy, ew. odwołania do tabelki finansowej (zakup, sprzedaż) etc. Jacyś chętni do pomocy lub skomentowania ? kd. -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams