W dniu 15 stycznia 2009 18:14 użytkownik A.L.E.C <alec@alec.pl> napisał:
upewnij się w zobowiązaniach że masz wszędzie zaklikane "z fakturą" [...] jest już nowsza wersja
Hej, dzieki za odpowiedz ,ale moja wersja jest strasznie popatchowana i bede mial duzy problem z migracja. co udało mi sie zobaczyc to poniższy blad przy fakturowaniu w tabeli cash (z bilansami o ile sie nie myle ), pojawily sie rekordy majace "docid" rowny zero (a powinny miec jakis docid bo maja zaznaczone fakturowanie ) SELECT * FROM `cash` where docid=0 and value <= 0 Co wiecej jak już sobie odszukam ID faktury ktora powinna byc przypisana do delikwenta i wpisze docid z lapy to a) dziala bo html z faktura sie utworzyl albo b) nie dziala bo w ogole wpis w tabeli "documents" nie istnieje ... Jakas mozliwa pomoc czy tylko upgrade ? :( pozdr. -- Wojciech Ziniewicz Unix SEX :{look;gawk;find;sed;talk;grep;touch;finger;find;fl ex;unzip;head;tail; mount;workbone;fsck;yes;gasp;fsck;more;yes;yes;eje ct;umount;makeclean; zip;split;done;exit:xargs!!;)} !DSPAM:49709245235281322221663!