1 Lis
2003
1 Lis
'03
12:51
On Sat, Nov 01, 2003 at 12:41:51PM +0100, Marcin Król wrote:
Saturday, November 1, 2003, 12:30:38 PM, napisałeś:
Czy ktosik już robił "normalniejsze" wykresy ale mrtg/rrd ? Czy na chwilę obecną trzeba samemu sobie kombinować ?
Kombinować i wysłać nam diffa ;)
:> Pokombinuję... jak znajdę czas.. -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat IPv4://repcio@3575230515 IPv6://repcio@3ffe:8010:1c:beaf::2 +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | Network Administrator @ Repcio.NET & Trzebnica.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+