29 Mar
2007
29 Mar
'07
14:45
Dzień Dobry zy ktos moze mnie naprowadzic dlaczego pojawia mi sie pusty rejestr sprzedazy, mimo iz na wykazie faktury mam, zakres faktur podaje prawidlowy, nie wybiera nic :( -- Pozdrowienia, Rafał _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms