9 Wrz
2003
9 Wrz
'03
20:40
Witam.
Ofca chyba nie wie co gada albo ntpd nie umie zapodać.
A to Ofca był? A to łajza -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl