Hello JacekK, Monday, November 8, 2004, 10:16:22 PM, you wrote: J> Moje zdanie jest takie iz LMS powinien byc taki jaki jest !!!! J> Jesli ktos nie potrafi go wdrozyc, to niech nie bierze sie wogole za sieci J> !!! ja tez uwazam, ze jesli ktos nie potrafi przeczytac dokumentacji lms'a i nie zna podstaw linuxa i dzialania sieci to nie powinien sie tym zajmowac, chyba ze w celach edukacyjnych, zeby sie tego nauczyc. Pozniej sie konczy tak, ze ludzie maja bardzo kiepskie zdanie na temat takich sieci, bo to amatorka, bo robia to ludzie ktorzy nie maja o tym pojecia i niezaleznie od jakosci takiej sieci traci ona klientow nastawionych od razu na nie przez innych majacych zle doswiadczenia. -- Best regards, Przemek mailto:sako@infinity.waw.pl