Krystian Jamróz wrote:
Rozumiem, dzięki za odpowiedz. Aczkolwiek uważam, że jeżeli jest możliwość przypisywania określonej taryfy dla konkretnego komputera (klient płaci od podłączonego komputera) powinna być też możliwość odłączenia tylko jednego i nie naliczania opłat dla niego(kasowanie zobowiązań to dodatkowa zabawa). Aktualnie, gdy dany klient ma parę komputerów i chce płacić za każdy osobno (2 różne przepustowości, np. wynajmuje 1 z pokoi)będzie trzeba wpisywać Go (klienta) do bazy 2 razy (co powoduje niezły bałagan).
E tam dwa razy, po prostu kwestia nauczenia się, że status komputera nie ma bezpośredniego przełożenia na płatności. Jak np. zablokujesz komputer na jeden dzień z powodu wirusów, to czy chciałbyś, aby klientowi się nie wystawiła faktura? -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg:2275252 LAN Management System Developer http://lms.org.pl !DSPAM:47b54f8f242496491211187!