24 Mar
2007
24 Mar
'07
16:39
Ponieważ wykryto kilka potencjalnych dziur w LMSie, dlatego pozwolę sobie wszystkim przypomnieć, że opcja register_globals musi być bezwzględnie wyłączona na LMSowej wirtualce. Dziury zostaną załatane w najbliższych dniach. Pozdrawiam -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg:2275252 LAN Management System Developer http://lms.alec.pl _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms