j
k
j a
j l
Dnia 19-11-2006 o 18:42:45 ..::[MiSiek]::.. <michsoft@op.pl> napisał(a):
dzienki za podpowiedź problem już rozwiązany :)
Więc może podziel się rozwiązaniem aby temat wyczerpać? -- pozdrawiam Robert Rakowski
Wróć do wątku
Wróć do listy