1 Kwi
2005
1 Kwi
'05
13:06
Krzysztof Lewandowski wrote:
Windowsowe gui ma zasadniczą wadę - trzeba mieć windowsy. Chyba że okienkowe == Xfree/X.org? :-)
Jeżeli tylko windows gui to chyba będzie najlepiej zapomnieć o tym rozwiązaniu.
No przecież pisze jak byk że to jedno z wielu możliwych rozwiązań. Myślisz że mLMS też chodzi pod windows? :) -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.