19 Mar
2007
19 Mar
'07
14:14
Dzień Dobry Czy ktos wie jak zalatac dziure w numeracji ? po usunieciu kilku faktur , zostala dziura, a lms wystawia nadal jakby byly (nie jest swiadomy ze juz nie ma tamtych numerow=zostaly usuniete), co z tym zrobic ? mozna go zmusic zeby przeadresowal faktury ? mozna wystawic fakture narzucajac mu recznie nr wolny ? -- Pozdrowienia, Rafał _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms