Dnia 2005-06-06 16:08, Użytkownik Kolach napisał:
Nie satysfakcjonuje mnie tworzenie oddzielnych klas dla kazdego kompa - w lms-ui moglaby istniec opcja, ktora uwzglednialaby takie przypadki jak dzielenie lacza na np. uzytkownik ma 3 kompy w sieci: jedno pasmo dla calego kompa, drugie dzielone na pozostale dwa.
A mógłbyś podać życiowy przykład takiej sytuacji, bo ja mało kapuję o co chodzi. Nawet jak gość ma dwa punkty, dwa adresy i weźmie dwie taryfy i mu się te szybkości z sumują to: 1. Zapłaci więcej niż by wynikało z wykupionej przepustowości (chyba wszycy mają tak skonstruowane cenniki) 2. Dostanie pełną przepustowość w jednym miejscu, gdy nie używa w drugim 3. W neostradzie się TAK NIE DA - co jest plusem marketingowym Więc co pozapowyższymi przemawia za rozdzieleniem prędkości? -- [pozdrawiam Paweł Rohde ] [email: pawel@rohde.poznan.pl, kom: 888 56 86 26 ] [JID: admin@suchylas.net, GG: 755284 ]