4 Lut
2012
4 Lut
'12
23:33
A wiec, z uwagi ze sa juz jasne i ostateczne wytyczne co do zakresu raportu jaki wymagac bedzie od nas UKE juz za kilka tygodni, mozna by rozpoczac II etap przerobki lms'a. Schemat raportu: https://form.teleinfrastruktura.gov.pl/help/ Za wiele sie jednak nie zmienilo w stosunku do roku poprzedniego wiec powinno byc z gorki, ale przerobki nalezy i tak wykonac by ulatwic sobie to na przyszlosc i wniesc cos nowego do lms'a. Chcialbym wiec miec jasne info, kto chce/moze sie tym zajac? Finansowanie ze strony iNET Group zapewnione, choc jak "przerobka" sie rozrosnie to pewnie mile widziane beda dodatkowe "profity" dla developerow zajmujacych sie tym. pozdrawiam -- Andrzej Banach net-komp.net.pl