On Mon, Mar 21, 2005 at 05:27:15PM +0100, hunter@mimuw.edu.pl wrote:
On Sun, Mar 20, 2005 at 11:47:38PM +0100, pbern@pbern.biz wrote:
On Sun, 20 Mar 2005 hunter@mimuw.edu.pl wrote: mozesie czepiam ale sie robi smietnik na liscie bo dalsza tresc tego watku nie ma nic wspolnego z jego tematem, co utrudnia nieco przegladanie
Mea Culpa. Zmieniłem temat.
Moja kolej się poczepiać: use a real MUA (oddzielaj sygnaturkę :p).
Nie zmienia to kiełkującego problemu z cesjami,aneksami etc... No chyba że uznajemy że jest to tak małe zjawisko że mamy je w uchu.
IMHO taki masowe zjawisko jest typowo "sezonowe", jednakże i bez tego cesje umów się mają miejsce (zmiana nazwy firmy, itp) -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | _API Internet_ A. Stolarczyk i P. Gubernat Spółka Jawna | | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+