20 Mar
2007
20 Mar
'07
22:46
Witam. Wiecie co? Wystawię LMS'a na allegro. Po 1zł. Np. tak: "Rewelacyjny, darmowy program do zarządzania sieciami! bla bla bla co LMS potrafi Po wpłacie na moje konto poprzez przelew lub SMS kupujący dostanie ode mnie linka do ściągniecia najnowszej wersji, dokładniej rzecz biorąc http://www.lms.org.pl/download/latest-stable.tar.gz" Koniec treści aukcji :) Złotówki przelane przez ludzi dobrej woli pójdą w koszty utrzymania domeny =) Co Wy na to? -- Łukasz Jarosław Mozer lukasz@lms.org.pl http://www.baseciq.org 'Idealny fachowiec wie absolutnie wszystko o niczym.' _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms