5 Kwi
2006
5 Kwi
'06
00:19
Witam. Otoz wszystko ladnie pieknie, ale... Jezeli mam np: nazwisko LEMAŃSKI i faktycznie w rubryce nazwisko jest wprowadzona całość wielkimi literami, to zamiast Ń mam jakies krzaki:/ "LEMA�?SKI ", gdy zmienie Ń na małe ń, to nazwisko klienta wyswietla sie prawidlowo...czy to ma tak dzialac? Pozdrawiam. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com