7 Maj
2005
7 Maj
'05
10:16
Witam. W liście z dnia 29 kwietnia 2005 (13:48:09) można przeczytać:
jest zaczęte w wersji cvsowej, dodano pole ipaddr_pub do tabeli nodes, zrobiono obsługę tego w UI, czekają skrypty/demon i jeszcze kilka poprawek w UI, np. żeby sieci IP lub listy wyboru komputerów uwzględniały te adresy.
A mi się to nie podoba i tyle. Takie rozwiązanie, szczególnie zakładanie że ten dodatkowy adres IP musi być publiczny obsysa, a jeszcze bardziej obsysa sam static nat. Ech. -- Łukasz Jarosław Mozer mailto: lukasz@rulez.pl LMS: idea/layout/php/perl