2 Lut
2005
2 Lut
'05
12:01
Użytkownik Jaroslaw Dziubek napisał:
A po co? Ja to (za rafa ALECa) zrobilem tak:
- dodatkowa tabela nodeassignments a wnije tylko nodeid i assignmentids - jak dodajesz/edytujesz komputer pojawia sie lista z wszystkimi taryfami wlasciciela - mozesz wybrac jedna z nich (ALEC wolaby zapewne zeby mozna bylo wybrac wiecej niz jedna taryfe, ale mnie skonczyl sie czas i samozaparcie) - przy generowaniu htb sa brane TYLKO komputery ktore sa w nodeassignments (czyli maja przypisane taryfy) - jesli jest wiecej niz jeden komputer - maja wspolne pasmo w danej taryfie.
U mnie sie to sprawdza - jak chcesz moge zrobic diffa wzgledem tego co teraz jest w CVSie.
Może być też tak. Zrób diffa. -- Michał Rak