25 Wrz
2004
25 Wrz
'04
14:56
Hello lms, Zrobilem upgrade do najnowszej wersji cvs i mam problem z zalogowaniem sie. Wywala "Błędne hasło lub nazwa użytkownika.". Po usuniecieu kont z tabeli admins pozwala zalozyc od nowa, ale efekt jest taki sam. Co zepsuliscie ? :) -- Best regards, Przemek mailto:sako@infinity.waw.pl