27 Lis
2010
27 Lis
'10
16:19
Witam Postawiłem napisać na listę ponieważ nie znalazłem rozwiązania przez 2 dni szukania. Próbuje uruchomić demon w LMS. Wszystko w katalogu wykonałem (configure, make, make install) W pliku rc.lmsd dodałem informacje o bazie, hasło itp., po uruchomieniu widać w procesach że działa LMSD. W lms konfiguruję np. demon dhcp.so ustawiam nazwę hosta priorytet 1 Dodaje do konfiguracji dhcp w demonie : begin authoritative; command killall dhcpd3 ; /etc/init.d/dhcp3-server start end file /etc/dhcp3/dhcpd.conf Net networks No i po przeładowaniu nie ma utworzonego pliku dhcp.conf. Szlak mnie już trafia bo zainstalowałem już 2 razy debiana i dalej to samo. POMOCY J