26 Kwi
2004
26 Kwi
'04
13:36
From: "A.L.E.C" <alec1@poczta.onet.pl> To: <lms@lists.rulez.pl> Sent: Monday, April 26, 2004 1:30 PM Subject: [lms] Re: Kiedy 1.3.3??
wersja skrócona: przeczytaj dokumentację!!! wersja dłuższa: są skrypty do tego w katalogu doc, pliki UPGRADE*, w nich i w dokumentacji jest parę słów o sposobie upgrade'u bazy danych.
U mnie owe pliki z UPGRADE nie działają, dlatego zabieram z nich polecenia bazodoanowe i wykonuje je przez phpmyadmin... Może warto o tym pamiętać.... Sylwek