18 Wrz
2004
18 Wrz
'04
22:34
Użytkownik A.L.E.C napisał: [...]
p.s. wersje 1.5.0 i 1.4.0rc1 różnią się tylko numerkiem i nazwą.
Jest sens robić 1.5? -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.