W dniu 2012-05-10 07:55, Jaroslaw Dziubek pisze:
[Wednesday, 09 May 2012], Tomasz Chiliński napisał(a):
Otóż to - lepiej bardziej pozytywnie podchodzić w stosunku do klienta, a nie nękać go odsetkami. Generalnie też jestem za tym, ale czasami przydałoby się "rzucić klientowi na stół" wyliczenie, że za okres ostatnich 3 lat odsetki wynoszą tyle a tyle ;)
Ikona prognozowane odsetki - generuje TYLKO I WYŁĄCZNIE okienko z PROGNOZOWANĄ kwotą. Na nic nie wpływa ..... Kwestia czy liczymy od JUŻ ZAPŁACONYCH czy tez faktycznie PROGNOZOWANYCH NA DZIEŃ DZISIEJSZY?? (lub wskazany ;)) Jeśli mówimy o odsetkach , to chyba mi umknęło ..... ale rozumiem , ze procent obowiązujących odsetek będzie w osobnej tabelce gdzie będzie zawarty okres obowiązywania tychże?? Jak było to przepraszam za zamieszanie ;(