Witam! W Twoim liście datowanym 26 kwietnia 2004 (14:30:22) można przeczytać: ddp> to po co lms ?? Nie rozumiem Cie. LMS jest wydaje mi się po to żeby było łatwiej. A mnie było by łatwiej jakbym kowalskim mógł dać jednego IPka. Zresztą jak mniemam nie tylko mnie... ddp> mozna w koncu z lapy klepaccale regolki patrzyc na karteczek kto ddp> zaplacil itp ... Ano można ddp> (99% osob ma prwatne) Tia? Gdzie. Bo u mnie nie... ddp> jest pod dostatkiem ... no i ddp> oczywiscie z nawet jak sobie podepnie 10 kompow Tia.. I niepotrzebnie wszystko 'zaciemniam'. Moglbym dac kowalskim dac po jednym IPku i miec porzadek ;-) Pozatym nasuwa mi się jeszcze stat downloadu gdzie dobrze jest mieć kowalskieog jednego a nie z osobna. ddp> nadal ma max jedna ddp> przepustowosc ta sama co na 1 komp. To mnie najmniej interesuje, bo nie korzystam z podziału łącza. :> -- Pozdrawiam! Wojciech 'Gonthar' Margowniczy