Hello Przemysław, Monday, January 24, 2005, 11:32:22 PM, you wrote: PRG> Można użyc pole PIN jako hasło a nazwa jako login :) Jesli juz jestesmy przy tym temacie ... Jak dla mnie wykorzystanie LMS'a do sterowania wieksza iloscia routerow jest mocno utrudnione, zalozmy ze jeden z routerow ma 3 interface klientow, na kazdym mam 2 klasy adresowe - prywatna i publiczna, z routerem lacze sie przez np ssh. LMS nie ma obecnie zadnego wsparcia do zautomatyzowania czegos takiego, bo nie ma w bazie informacji na ktorym routerze jest dana podsiec, pary user/pass dla tego rutera no i brakuje oczywiscie wsparcia dla czegos takiego w np. lms-mgc. brakuje tez ogolnych sekcji header i footer dla danego urzadzenia, sa tylko dla podsieci :) to moje 3 grosze :) -- Best regards, Przemek mailto:sako@infinity.waw.pl