08-03-07, Dariusz Kowalczyk <daro@i24.pl> napisał(a):
lms powinien sie trzymac standardów (W3C), przegladarki, które sie trzymaja albo tutaj tylko nadmienie ze IE nie trzyma się W3C (ani co drugiego RFC.. ale to inna sprawa) przynajmniej staraja i z dnia na dzien co raz lepiej im to wychodzi trzymanie się standardów ustanawianych przez W3c to póki co Firefox/Mozilla i Opera, IE MS ma nawet po kilku latach w nosie trzymanie sie standardow "opracowuja własne" niekompatybilne z wcześniejszymi wlasnymi, nie mniej jendak np Banki juz dawno uznaly IE za swoj "standard" przemyslowy i jak juz jakas trona bankowa chodzi to na pewno pod IE i nie wszystkie ;) - inteligo zaleca przeglądarke firefox (na pierwszym miejscu) , opera oraz IE.
-- Wojciech Ziniewicz Unix SEX :{look;gawk;find;sed;talk;grep;touch;finger;find;fl ex;unzip;head;tail; mount;workbone;fsck;yes;gasp;fsck;more;yes;yes;eje ct;umount;makeclean; zip;split;done;exit:xargs!!;)} _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms