17 Gru
2003
17 Gru
'03
22:55
Witaj Tomasz, Wednesday, December 17, 2003, 5:53:28 PM, napisałeś:
Witam Dwa pytanka, mam gotowa wersje lms-rrd komu to mozna podrzucic ?, i jaki sposob generowania do tego proponujecie jakis cgi ktory w locie robi graf i wyrzuca na www czy jakas funkcje php-owa do tego zrobic ?
Wyślij na listę. -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]