25 Lis
2010
25 Lis
'10
10:27
Witam, jak mogę ustawić domyślne rzeczy przy "Zobowiązania klienta" takie jak: domyślnie z faktura, domyślnie miesięcznie etc. -- Z powazaniem Przemyslaw Backiel