vitek007@interia.pl pisze:
Dobra, konczmy ten temat, bo wypowiedzi mnie nie urządzają. Walne swoje skrypty PERLowe i poprawie pare BUGów.
Hej. I o co tyle krzyku. Ja tam używam LMSa na wielu serwerach, w bardzo różnych sieciach i przyznam, że z aktualizacją problemów jeszcze nie miałem. Może czasem po eksporcie z mysql 4 do 5 czasem jakieś krzaczki, ale to też do rozwiązania. Poza tym jeśli forma LMSa komuś nie odpowiada to płaci jakiejś firmie za napisanie czegoś nowego dostosowanego do indywidualnych wymagań lub zleca komuś modyfikację aktualnie wykorzystywanego rozwiązania. Ale to BTW.
Pozdrawiam serdecznie,
Vitek007
-- pozdrawiam Waldemar Fras' email: waldemar.fras@ekrakow.net mobile: +48 503 539 544 _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms