4 Kwi
2005
4 Kwi
'05
23:44
A.L.E.C wrote:
Pytanie jak w temacie. Jest jaka� planowana data ?
jak dobrze pójdzie to w maju będzie pierwsze rc.
Którego roku? ;) A na poważnie chyba najlepszą odpowiedzią będzie: LMS 1.6 zostanie wygotowany jak będzie gotowy. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.