Witam, Dnia Fri, Dec 10, 2004 at 08:08:09PM CET, Przemek SAKO Galczewski napisał:
Hello Tomasz,
Friday, December 10, 2004, 7:58:57 PM, you wrote:
A tak serio, pod winde moge polecic Crimson Editor, mozna otwierac nowy dokument jako template i nie ma problemu, zeby dorobic template GPL. TTC> Ja pod winda uzywam EditPlus, bardzo przyjemny program (kolorowanie, TTC> szablony itd). TTC> http://www.editplus.com/
To dodaj jeszcze, ze jest on platny, to ja dodam, ze Crimson jest darmowy (i chyba ma wiecej opcji, choc nie testowalem obu, zeby porownac) :) Nie znam crimona.. jakis link mozna prosic? (wiem google przyjacielem ale ja juz nie mysle)
Tak jest platny, ale 70% polskich uzyszkodnikow internetu uzywa pirackiej windy wiec cracka do editplusa tez moze znalezc. Pozdrawiam, Tomasz T. Ciaszczyk -- .: ciacho<at>ciacho.pl ciacho<at>jabber.org http://ciacho.pl :. .: I found an immortality spell with a lifetime guarantee! :.