11 Kwi
2006
11 Kwi
'06
09:12
Witam wszystkich, jestem szczesliwym posiadaczem nowiutkiego systemu z lms, moje zycie zmienilo sie nie do poznania ... za co dziekuje autorom systemu :) jednak do pelni szczescia potrzebna mi jest pewna informacja: jak w jezyku tscript zaminic liczbe dzisietna na system szesnastkowy? czy jest moze jakas funkcja? (informuje ze zadanie domowe odrobilem w doc nie ma na ten temat a i google tajemniczo milczy) wielkie dzieki za wszelkie podpowiedzi Pozdrawiam Filip Niedzielski