14 Sie
2007
14 Sie
'07
01:07
Dzień Dobry Mam lms-a 1.9.4 Mot na mysql 4.0 na na nowej maszynie postawilem nowa baze mysql 5.0 i lms-a 1.8.11 Wade, jak najprosciej zaimportowac dane ze starej bazy ? -- Pozdrowienia, Rafał _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms