1 Lut
2004
1 Lut
'04
23:28
Użytkownik Rafal Ramocki napisał:
Hm. Jak wyjdzie 1.2 to mogę się nim puźniej zaopiekować.
właśnie myślałem, żeby po 1.2 zrobić cvs-1.3 po to żeby aplikować na niego takie patche jak to winietkowanie.
Ja mimo wszystko bym widzial winietkowanie w 1.2.
Imho do 1.1 nie powinniśmy już nic dodawać. Zamrozić poprawić reszte błędów i wydać :] -- "Śmiejmy się! Kto wie czy świat potrwa jeszcze trzy tygodnie?" (Pierre Augustin Beaumarchais)