Wojciech Ziniewicz wrote:
No i witam ponownie, przejrzalem skrypt ktory to generuje i nadal nic nie wiem... WIem ze bardzo malo ludzi uzywa skryptów , ale nie usmiecha mi sie grzebac w C jak moge miec wszystko dosc szybko zcustomowane w perlu.
Probowalem uzywac lms-mgc z nowszych wersji ale tak samo nie dziala. Do tego wszystkiego sprawdziłem jeszcze inne opcje (dhcpnode_publ, grantednote_priv itd) i za kazdm razem nie dziala generowanie publicznych, tylko i wylacznie prywatne sie generują. ...
jakies pomysly czy olac sprawe ?
Nie będzie ci to tak działać nawet w najnowszej wersji. lms-mgc używa reguł *node_publ tylko dla komputerów, których główne adresy są publiczne, drugi adres nie jest sprawdzany. Musisz kombinować z *node_priv jeśli pierwszy adres jest prywatny. Osobiście nie używam lms-mgc. -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg:2275252 LAN Management System Developer http://lms.org.pl !DSPAM:47affeab7841010189975!