6 Mar
2007
6 Mar
'07
17:55
Witam W liście z dnia 6 marca 2007 (17:41:09) można przeczytać:
tyle mniej wiecej kosztowałoby microsoft gdyby chieli zrobic lms-a od zera :-)
Do fortunek: Czy wiesz, że gdyby LMS powstawał w stanach, komercyjnie, kosztowałby 1500000 dolarów? -- Łukasz Jarosław Mozer lukasz@lms.org.pl http://www.baseciq.org 'Wniosek - każdą dyskietkę możeszprzeszukiwać długo i bezskutecznie.' _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms