lists.lms.org.pl
Zaloguj się
Zarejestruj się
Zarządzaj tą listą
Zaloguj się
Zarejestruj się
×
Skróty klawiszowe
Widok wątku
j
: Następna nieprzeczytana wiadomość
k
: Poprzednia nieprzeczytana wiadomość
j a
: Przejdź do wszystkich wątków
j l
: Przejdź do przeglądu listy mailingowej
wątek
Re: [lms] t-script
Radek Pilawka
16 Lut 2012
16 Lut '12
23:18
Ups, wyrażenie =~ wzorzec przegapiłem -- Radek Pilawka
0
0
Odpowiedz
Zaloguj się, aby odpowiedzieć online
Użyj oprogramowania pocztowego
Wróć do wątku
Wróć do listy