15 Gru
2003
15 Gru
'03
00:06
Witam.
Moje pytanie jak to naprawic i jaka powinienem miec wersje GD zebym mogl uzywac mapy polaczen ?
Musisz mieć php-gd. -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl