4 Gru
2006
4 Gru
'06
08:13
Dnia 04-12-2006 o 02:46:51 Mariusz Kropiwnicki <lists@gsl.pl> napisał(a):
Nie trzeba. Przypisujesz jeden ip do komputera robiącego NAT, routujesz te adresy które chesz NATować via ip komputera z NATem korzystasz z rozszerzenia NETMAP, zamiast DNAT i SNAT... Sprawdzone, działa :)
Jasne spróbuj to zrobić w opisywanym przykładzie z DSL -- pozdrawiam Robert Rakowski