24 Lut
2008
24 Lut
'08
11:59
Witam, w jaki sposob powinno wygladac zapytanie, ktore pozwoli wyswietlic wszystkich klientow wg daty statusu "podlaczony"? Pozdrawiam. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com !DSPAM:47c14e28161824042098162!